O firmie

Witam serdecznie na mojej stronie internetowej


Firma CIEM zajmuje się profesjonalnym montażem różnego rodzaju instalacji elektrycznych. W zakresie oferowanych usług znajdą Państwo montaż telewizji przemysłowej CCTV,instalacje elektryczne,instalacje alarmowe,instalacje automatyki do bram jak również systemów wideodomofonowych i inteligentnych instalacji.

Osoba wykonująca daną instalacje posiada odpowiednie certyfikaty i kursy oraz uprawnienia do wykonywania instalacji. Klientom gwarantujemy, że wszelkie zlecone nam prace wykonamy szybko i niezwykle dokładnie, ponieważ w naszej pracy korzystamy z profesjonalnych urządzeń, umożliwiających wykonanie usługi niemal w każdych warunkach.
 
Wszystkie usługi świadczone są zarówno dla klientów indywidualnych jak również dla firma.Mam również zaszczyt zaprosić wszystkich klientów do nowo otwartego sklepu instalacyjnego gdzie będzie można zakupić wszystko do wykonania danej instalacji,jak również wysłania odpowiednich produktów na życzenie klienta.
Nie zależnie od zakupionego sprzętu w naszej firmie będzie można skorzystać z bogatej oferty i pomocy technicznej.
Wszystkie zakupione urządzenia są objęte gwarancją dlatego w okresie gwarancyjnym zapewniamy bezpłatną przesyłkę wadliwego urządzenia do nas i z powrotem.


Działamy szybko i sprawnie przy tym zachowujemy bardzo konkurencyjne ceny!

 

Chcesz się czuć bezpiecznej w twoim domu lub firmie,nie znasz odpowiedzi na nurtujące cie pytania... przyjdź do siedziby firmy i sam sprawdź jak to działa.
Zadzwoń lub wyślij sms na numer 508-435-320 (oddzwonimy)


Firma:
CIEM
UL.29 LISTOPADA 26A
32-050 SKAWINA
TEL: 508-435-320


Slideshow Image 1 Slideshow Image 2 Slideshow Image 3 Slideshow Image 3
Licznik: 11987  | Radom Strony internetowe